Світ Фольксваген
20.09.2019

Світова прем'єра електромобіля Volkswagen ID.3

Автомобіль, що стане символом нової ери для Volkswagen!
Volkswagen ID.3

Концерн Volkswagen презентував на автосалоні у Франкфурті свій перший електромобіль на платформі MEB.

Йдеться про модель ID.3, яка буде доступна відразу у трьох модифікаціях: Basic, Mid-Range та Long-Range.

Основною відмінністю моделей будуть різні акумулятори, тобто будуть відрізнятися й запаси ходу. 

«З допомогою ID.3 Volkswagen прямує у майбутнє. Природний стиль та абсолютно інтуїтивний досвід користувачів демонструють новий, електричний спосіб мислення», – прокоментував презентацію електромобіля Клаус Бішофф, головний дизайнер марки Volkswagen.

«Пасажири ID.3 опиняються в мобільному просторі з абсолютно новою концепцією та дизайном. Volkswagen називає це Open Space – чистим простором. Скульптурна структура поверхні надихалася природними формами – біонічним дизайном, а не раціональною технологією. Завдяки органічній формі та м’яким вигинам, дизайн підкреслює всю свою відкритість», – наголосили у концерні.

Також в електромобілі будуть доступні найновіші функції допомоги водію VW: система екстреного гальмування в місті та моніторинг пішоходів, система утримання смуги руху, система зміни смуги, система Park Assist, включаючи систему заднього виду камери.

Окрім того в авто буде навігаційна систему, цифрове радіо DAB+, підігрів сидінь та обігрів рульового колеса, підлокітники спереду, система камери заднього виду (у версії ID3 1ST Plus), адаптивним круїз-контролем та системою блокування та запуску без ключа (Kessy Advanced).

VW планує почати виробництво нового електромобіля в листопаді, але поставки ID.3 не розпочнуться до літа 2020 року.

Хочете дізнаватись про новинки Volkswagen та спеціальні пропозиції автосалону "Престиж-Авто"? Залишіть свої контактні данні у формі нижче!