Світ Фольксваген
02.07.2018

Місту Вольфсбург - 80 років!

З цієї нагоди генеральний директор Volkswagen AG, Герберт Дієс, зробив місту приголомшливий подарунок!
Герберт Дієс, Вольфсбург

Volkswagen AG представила місту 12 мобільних зарядних станцій і довгострокові інвестиції в інфраструктуру електронних станцій в Вольфсбурзі, яка буде поступово розширюватися відповідно до потреб міста - на загальну суму 10 мільйонів євро.

Жителі міста вже можуть побачити одну з зарядних станцій: на стенді Volkswagen, організованому в рамках фестивалю, що проводиться на вулиці Porsche.

На сьогоднішній церемонії Дієс підкреслив тісний зв'язок, який Фольксваген розділяє з містом Вольфсбургом і жителями на місці штаб-квартири Групи. "Вольфсбург і люди, які тут живуть, потребують успішного Volkswagen. Це означає одне: ми повинні стати більш продуктивними, відкритими і швидкими. Натомість, Volkswagen має мати живий, прогресивний Вольфсбург, який бажає змінитись."

Лорд-мер Клаус Морс підкреслив один момент:
"Майбутнє Volkswagen і Вольфсбурга полягає в розвитку розумних форм мобільності. Станції електронної зарядки є ще одним важливим кроком у роботі зі створення високопродуктивної мережі місць зарядки. Це те, що нам потрібно, щоб спонукати людей переключитися на електромобілі. E-мобільність поліпшить якість повітря в наших містах і зробить їх більш спокійними."

Станції швидкої зарядки працюють незалежно від електричної мережі і можуть бути гнучко налаштовані для задоволення конкретних потреб. Вони використовують принцип powerbank для електронних транспортних засобів.

Зарядні станції, розроблені компанією Volkswagen це:

  • Перша система швидкого заряджання, яка не залежить від електромережі і яка пропонує зелену енергію
  • Безкоштовна плата за жителів і гостей Вольфсбурга під час пілотних операцій
  • Можливість одночасного заряджання до чотирьох автомобілів та електронних велосипедів
  • Потужність близько 200 кВт/год

Місто Вольфсбург і Volkswagen працюють спільно, щоб перетворити Вольфсбург на "розумне місто" та роль моделі для інших міст.