Престиж-Авто Новини

Свіжі та актуальні новини від Престиж-Авто.

  1. Новини
  2. Місту Вольфсбург - 80 років!
02.07.2018
Світ Фольксваген

Місту Вольфсбург - 80 років!

З цієї нагоди генеральний директор Volkswagen AG, Герберт Дієс, зробив місту приголомшливий подарунок!

Герберт Дієс, Вольфсбург

Volkswagen AG представила місту 12 мобільних зарядних станцій і довгострокові інвестиції в інфраструктуру електронних станцій в Вольфсбурзі, яка буде поступово розширюватися відповідно до потреб міста - на загальну суму 10 мільйонів євро.

Жителі міста вже можуть побачити одну з зарядних станцій: на стенді Volkswagen, організованому в рамках фестивалю, що проводиться на вулиці Porsche.

На сьогоднішній церемонії Дієс підкреслив тісний зв'язок, який Фольксваген розділяє з містом Вольфсбургом і жителями на місці штаб-квартири Групи. "Вольфсбург і люди, які тут живуть, потребують успішного Volkswagen. Це означає одне: ми повинні стати більш продуктивними, відкритими і швидкими. Натомість, Volkswagen має мати живий, прогресивний Вольфсбург, який бажає змінитись."

Лорд-мер Клаус Морс підкреслив один момент:
"Майбутнє Volkswagen і Вольфсбурга полягає в розвитку розумних форм мобільності. Станції електронної зарядки є ще одним важливим кроком у роботі зі створення високопродуктивної мережі місць зарядки. Це те, що нам потрібно, щоб спонукати людей переключитися на електромобілі. E-мобільність поліпшить якість повітря в наших містах і зробить їх більш спокійними."

Станції швидкої зарядки працюють незалежно від електричної мережі і можуть бути гнучко налаштовані для задоволення конкретних потреб. Вони використовують принцип powerbank для електронних транспортних засобів.

Зарядні станції, розроблені компанією Volkswagen це:

  • Перша система швидкого заряджання, яка не залежить від електромережі і яка пропонує зелену енергію
  • Безкоштовна плата за жителів і гостей Вольфсбурга під час пілотних операцій
  • Можливість одночасного заряджання до чотирьох автомобілів та електронних велосипедів
  • Потужність близько 200 кВт/год

Місто Вольфсбург і Volkswagen працюють спільно, щоб перетворити Вольфсбург на "розумне місто" та роль моделі для інших міст.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.