Кредит, лізинг, страхування
17.04.2018

Плаваюча ставка 18,99% у гривні

Шановні пані та панове! Звертаємо Вашу увагу, що з 16 квітня 2018 року процентна ставка фінансування у гривні стає плаваючою.
син_-на_прозрачном_Pantone3025С_ukraine.png
Продукти фінансовий лізинг та кредит у гривні
Для кого ?  фізичні та юридичні особи
Автомобілі нові та з пробігом
Термін фінансування від 12 до 60 місяців
Аванс від 15% вартості авто
Процентна ставка 18,99% річних плаваюча (UIRD 6M*)
Адміністративна комісія 2,5% від суми фінансування
Тарифи КАСКО стандартні тарифи від СК «UNIQA», «УСГ», «АХА Страхування»
Тарифи GAP-страхування стандартні від СК «Cardif»

* UIRD 6M (Ukrainian Index of Retail Deposit Rates) – шестимісячна ставка Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб для гривні, що публікується міжнародним інформаційним агентством Томсон Рейтерс (Thomson Reuters) та в інших засобах масової інформації, або оприлюднюється через інші загальнодоступні регулярні джерела (у тому числі www.bank.gov.ua)

 Процентна ставка буде переглядатись два рази на рік: 15 лютого та 15 серпня. Перегляд буде проводитись, якщо шестимісячна ставка UIRD збільшиться або зменшиться станом на дати, що використовуються для порівняння, більше ніж на 1 (один) процентний пункт, робиться аналогічне абсолютне коригування процентної ставки, а саме: додавання/віднімання абсолютного значення такого збільшення/зменшення шестимісячної ставки UIRD до/від абсолютного розміру останньої чинної процентної ставки за Кредитним договором. Новий розмір процентної ставки за результатами коригування застосовуватиметься починаючи з першого числа календарного кварталу, наступного за датою такого коригування, а саме з 01 квітня та 01 жовтня відповідно.

Олена
Мордашкіна

Менеджер з лізингу, кредитування та страхування
Телефон: 0382-702-200
Мобільний телефон: +38 067 384 40 84
Факс: