Престиж-Авто Новини

Свіжі та актуальні новини від Престиж-Авто.

  1. Новини
  2. Volkswagen Golf VIII
25.10.2019
Новини від Фольксваген

Volkswagen Golf VIII

Зустрічайте нове 8-ме покоління Volkswagen Golf.

Volkswagen Golf 8

Volkswagen Golf - це найуспішніший європейський автомобіль вже більше чотирьох десятиліть. Новий розділ історії цього бестселера почався вчора, 24 жовтня 2019 року, світовою прем’єрою восьмого Golf - цифровим, підключеним до онлайн-мереж, та інтуїтивно зрозумілим в експлуатації. Ніколи раніше Гольф не був настільки прогресивним. З 5 гібридними модифікаціями він тепер відповідає за електрифікацію компактного класу. І навіть передбачає загрози на Вашому шляху завдяки «протоколу спілкування між автомобілями» Car2X, не відволікаючи водія, оскільки на швидкості до 210 км/год зможе асистувати не гірше другого пілота. Volkswagen святкує світову прем’єру на батьківщині моделі, де її виробляли та вдосноналювали останні 45 років – у м. Вольфсбург.

Від дебюту першого Golf 45 років тому, Volkswagen зарекомендував себе як надійний та практичний для повсякдення, але водночас технологічний та витончений виробник. Із новим Golf ця тенденція візьме новий початок. Домінантною рисою нового дизайну стануть фірмові C-подібні елементи, що проходять немов наскрізь всіх елементів кузова, та відтепер характеризуватимуть новий Golf. Ідеальне співвідношення виважених пропорцій та сучасних LED-технологій надають йому ще більш стрімкого, але водночас помірно стриманого вигляду. До речі, новітні технології освітлення відтепер стають абсолютно серійним* наповненням для Golf і витісняють традиційні, але застарілі технології.

Нові інструменти та під’єднані до online-мереж мультимедійні системи відтепер стануть сусідами Digital Cockpit. Деякі зони тепер керуються виключно дотиком, а сенсорні слайдери доповнюють цифровий образ нового Golf. Проекція на вітровому склі посилюватиме враження цифрової трансформації та сприятиме новому рівню інтуїтивної взаємодії між водієм та автомобілем. Завдяки online connectivity unit (OCU), всі системи послідовно пов’язані зі світом навколо Golf. Стандартний набір OCU передбачає використання інтегрованої eSIM, яка підтримує нові онлайн-сервіси We Connect та We Connect Plus*: наприклад, Ви обрали певний ресторан із POI-переліку. Вам більше не потрібно відволікатись на телефон та запити в пошукових системах – достатньо просто обрати місце, а Golf запропонує забронювати столик в ресторані завдяки зв’язку Вашого смартфона та автомобіля. Цифрова панель приладів підтримує нові рівні індивідуалізації та може бути налаштована під конкретні уподобання кожного водія. Цю цифрову революцію можна порівняти з першими справжніми смартфонами із touch-управлінням. В цьому сенсі Golf знову задає нові тренди.

Незважаючи на те, що новий Golf вже не здається таким високим, він виглядає більш динамічним, проте зберігає фірмові компактні розміри: 4284 мм у довжину, 1789 мм у ширину та 1456 мм заввишки. Колісна база дещо збільшилась та складає солідні 2636 мм. Кожен елемент його кузова було переосмислено та видозмінено, що в свою чергу дозволило зменшити коефіцієнт аеродинамічного опору до 0.275.

Golf також задає нову планку щодо систем допомоги водієві. Так, наприклад Travel Assist* зможе взяти на себе керування, позбавивши необхідності тримати кермо, прискорюватись та гальмувати на автомагістралях на швидкості до 210 км/год. До речі, Golf – перший серед Volkswagen, який починає «спілкуватись» зі своїм оточенням. Car2X використовує інформацію, надану іншими автомобілями в радіусі 800 м, на додачу до даних від інфраструктури відстеження дорожнього трафіку, та взаємодіє з водієм та ділиться цією інформацією з іншими Car2X моделями.

IQ.LIGHT – матрична LED-оптика головного світла. Volkswagen вперше пропонує три рівня LED-фар головного світла. І вперше в цьому сегменті представляє 22-елементну оптику, що здатна оперувати 10 інтерактивними функціями освітлення в залежності від комплектації автомобіля. IQ. Light представляє собою майбутнє, яким його бачимо ми у Volkswagen для Golf.

TSI, TDI, TGI*, eTSI*, eHybrid*. Вибір з-поміж палітри двигунів завжди був візитівкою Golf, і навіть сьогодні включає силові агрегати різних типів: бензинові (TSI), дизельні (TDI), газові (TGI), «м’які гібриди» (eTSI) та plug-in гібриди (eHybrid). І цей вибір простягається між 90 к.с. і аж до 300 к.с.

Чотири нових комплектації покликані спростити вибір, але зберегти максимальну індивідуалізацію.

Volkswagen повністю переглянув перелік устаткування, і відтепер Golf буде доступний виключно у 5-дверному виконанні. Традиційні комплектації залишились у минулому і будуть замінені на Golf, Life, Style та R-line, які замінили звичні Trendline, Comfortline, Highline. Всі вони включають в себе значно більше опцій та особливостей, аніж їх попередники. Наприклад, вже серійно вони включатимуть LED-фари головного світла, LED-ліхтарі позаду, запуск двигуна за натиском кнопки, Digital Cockpit, We Connect та мобільні сервіси We Connect Plus, багатофункціональне кермо, автоматичний кондиціонер, систему утримання у смузі руху Lane Assist, а також систему фронтального контролю Front Assist із завбачливою системою захисту пішоходів.* Незалежні модифікації Golf GTI, GTI TCR, Golf GTD, Golf GTE та Golf R в свою чергу будуть представлені протягом наступного року.

*Примітка: всі наведені дані отримано від виробника автомобілів Volkswagen AG. ТОВ «Порше Україна» залишає за собою право вносити зміни до комплектацій автомобілів, які будуть імпортуватися в Україну, без попереднього узгодження. Деякі функції та онлайн-сервіси можуть бути недоступні у певних країнах. Звертаємо вашу увагу, що продажі серійних версій автомобілів ще не розпочато і дана інформація носить виключно ознайомчий характер.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.