Новини автосалону
03.12.2020

З Volkswagen у Новий рік!

"Престиж-Авто" оголошує конкурс дитячого малюнка "З Volkswagen у Новий рік!"
Конкурс дитячого малюнка "З Volkswagen у Новий рік!"

Шановні клієнти! Вітаємо Вас та Ваші родини з наступаючими новорічними святами!
2 роки поспіль ми проводили дитяче свято у автосалоні Volkswagen "Престиж-Авто". Нажаль, цього року, ми змушені дотримуватись карантинного режиму. Але у нас є чудова новина для Вас та Ваших діток!

"Престиж-Авто" оголошує конкурс дитячого малюнка "З Volkswagen у Новий рік!"

1. Намалюйте малюнок на тематику пов’язану з Volkswagen. Наприклад це можуть бути як існуючі моделі авто, так і вигаданий Volkswagen майбутнього. Дайте волю фантазії!
2. Розмістіть своє фото з малюнком та фото малюнка на сторінці Facebook або Instagram з підписом “З Новим роком, Престиж-Авто!”
3. Додайте хештег #новийрікзvw
4. Перевірте налаштування приватності сторінки та публікації. Вона має бути доступна для всіх. У разі невиконання цього пункту ми не зможемо побачити Вашу публікацію.

Усі учасники, які виконали умови конкурсу (тобто при наявності правильно оформленої публікації у Facebook або Instagram з датою публікації до 19.12.2020 включно) отримають солодкі подарунки від “Престиж-Авто”. Солодкі подарунки можна буде обміняти на Ваш малюнок до 31.12.2020 р. у автосалоні "Престиж-Авто" за адресою м.Хмельницький, вул.Прибузька, 48/2. Усі Ваші малюнки будуть розміщені на одній з ялинок у автосалоні.

18 грудня о 18:20 ми випадковим чином в прямому ефірі Instagram оберемо 3 щасливчиків, які отримають особливі подарунки! Бажаємо успіху та веселих свят!