Престиж-Авто Новини

Свіжі та актуальні новини від Престиж-Авто.

  1. Новини
  2. З Volkswagen у Новий рік!
03.12.2020
Новини автосалону

З Volkswagen у Новий рік!

"Престиж-Авто" оголошує конкурс дитячого малюнка "З Volkswagen у Новий рік!"

Конкурс дитячого малюнка "З Volkswagen у Новий рік!"

Шановні клієнти! Вітаємо Вас та Ваші родини з наступаючими новорічними святами!
2 роки поспіль ми проводили дитяче свято у автосалоні Volkswagen "Престиж-Авто". Нажаль, цього року, ми змушені дотримуватись карантинного режиму. Але у нас є чудова новина для Вас та Ваших діток!

"Престиж-Авто" оголошує конкурс дитячого малюнка "З Volkswagen у Новий рік!"

1. Намалюйте малюнок на тематику пов’язану з Volkswagen. Наприклад це можуть бути як існуючі моделі авто, так і вигаданий Volkswagen майбутнього. Дайте волю фантазії!
2. Розмістіть своє фото з малюнком та фото малюнка на сторінці Facebook або Instagram з підписом “З Новим роком, Престиж-Авто!”
3. Додайте хештег #новийрікзvw
4. Перевірте налаштування приватності сторінки та публікації. Вона має бути доступна для всіх. У разі невиконання цього пункту ми не зможемо побачити Вашу публікацію.

Усі учасники, які виконали умови конкурсу (тобто при наявності правильно оформленої публікації у Facebook або Instagram з датою публікації до 19.12.2020 включно) отримають солодкі подарунки від “Престиж-Авто”. Солодкі подарунки можна буде обміняти на Ваш малюнок до 31.12.2020 р. у автосалоні "Престиж-Авто" за адресою м.Хмельницький, вул.Прибузька, 48/2. Усі Ваші малюнки будуть розміщені на одній з ялинок у автосалоні.

18 грудня о 18:20 ми випадковим чином в прямому ефірі Instagram оберемо 3 щасливчиків, які отримають особливі подарунки! Бажаємо успіху та веселих свят!

 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.